محمدرضا خالدی با بیان اینکه برای انجام خدمات هرچه بهتر به زائران کربلا در ایام اربعین حسینی ستادی در شهرداری کاشان تشکیل شده است، اظهار داشت: شهرداری کاشان با اعزام نیروهای خدماتی و تجهیزات کامل برای تسهیل در رفت و آمد زائران و همچنین تنظیف معابر کربلا با شهرداری این شهر همکاری می کند.

وی با بیان اینکه امکانات مورد نیاز برای خدمت رسانی ارسال شده است، افزود: جلسه هماهنگی برای مشخص کردن محدوده خدماتی شهرداری کاشان امسال در کربلا تشکیل می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان با اشاره به اینکه نیروهای خدماتی شهرداری ۱۰ روز قبل از اربعین حسینی به کربلا اعزام می شوند، ابراز داشت: این نیروها به صورت ۲۴ساعته و در سه شیفت و تا یک روز بعد از اربعین در کربلا مشغول انجام وظیفه و خدمت به زائران امام حسین(ع) هستند.

وی با اشاره به تاثیر انجام کارهای فرهنگی در ایام اربعین افزود: شهرداری کاشان امیدوار است با اعزام نیرو و انجام کارهای خدماتی سهم کوچکی در برگزاری باشکوه بزرگترین تجمع بشری در کربلای معلی داشته باشد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp